Η ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΦΩΚΙΚΗ Α.Ε. – ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΟΤΑ (Α.Ν.Φ.Ω.Α.Ε.) πραγματοποίησε την Παρασκευή 11 Νοεμβρίου 2022 στην ΠΕ Φωκίδας ενημερωτική εκδήλωση για το νέο πρόγραμμα Leader στο πλαίσιο της ΠΑΡΕΜΒΑΣΗΣ : Π3-77-4.1 – Τοπική Ανάπτυξη με πρωτοβουλία Τοπικών Κοινοτήτων 2023-2027.
Στην εκδήλωση που αφορούσε σε πολιτιστικούς φορείς τοποθετήθηκε στη συζήτηση που ακολούθησε το στέλεχος του ΚΥΕ κα Αγγελική Τζαμτζή για σχετικά θέματα τοπικής και περιφερειακής ανάπτυξης.
![](https://www.kye.com.gr/wp-content/uploads/2022/11/received_446547110765419-1.jpeg)
![](https://www.kye.com.gr/wp-content/uploads/2022/11/received_517402706958140-1.jpeg)
![](https://www.kye.com.gr/wp-content/uploads/2022/11/received_525713019139990.jpeg)
![](https://www.kye.com.gr/wp-content/uploads/2022/11/received_667187791730490-1.jpeg)